Napište nám, co máte za lubem! Třeba Vám náš zkušený tým může pomoct a ušetřit stres i peníze.  

Náš tým

Mgr. Marek Dvořák (Markus)
Mgr. Marek Dvořák (Markus)
CEO

Přes 10 let natáčel videa ve studiu Markusfilm a má za sebou stovky komerčních zakázek. Pak se chtěl naučit něco nového, tak roky piloval on-line marketing a učil se vše kolem konverzí, PPC, CTR a další on-line magie. Klientům, kterým točil reklamy, začal nabízet on-line marketing a výsledkem byly úspěšné kampaně. Tak se rozhodl založit další agenturu, asi tak milióntou na trhu. Dobrá hospoda s příjemnou obsluhou, výborným jídlem a rozumnými cenami bude mít totiž vždy plno, i když je jich v ČR dalších 30 tisíc. Stejně to platí i u agentur. 🙂

Mgr. Diana Walsh
Mgr. Diana Walsh
PR manažerka

Má za sebou 5 let zkušeností v několika PR agenturách a podílela se jako produkční na vzniku kampaní a videí s influencery. Sepíše Vám tiskovou zprávu, zorganizuje tiskovou konferenci a bude spolupracovat s médii tak, aby celá kampaň dávala smysl a Vám přinesla velký mediální ohlas.

Ing. Tommy
Ing. Tommy
Produkce

Má unikátní vhled do organizace velkých byznys konferencí. Ušije Vám akci na míru a osobně zajistí, aby vše od prostor a cateringu přes hostesky až po moderátora bylo v pořádku a Vy a Vaši hosté si mohli v klidu užívat povedenou akci.

Danny Aboud
Danny Aboud
Programátor

Dokáže Vám udělat web, který zvládnete sami plnit obsahem a dělat na něm jednoduché změny bez potřeby admina. Za roky práce v IT firmách a jednání s koncovými klienty ví přesně, jak mluvit srozumitelným jazykem, aby ho i netechnicky zdatný člověk dobře pochopil. Ve volném čase rád točí videa.

Dominik Zítka
Dominik Zítka
Kameraman

Dominik natočil přes 350 komerčních zakázek pro velké klienty, ale i střední podniky nebo živnostníky. Mimo jiné má zkušenosti s natáčením reklam v Los Angeles, Francii nebo Itálii. Vytváří vizuální efekty k videím a je zodpovědný za kamerovou stránku většiny našich reklam. Má kanál na YouTube, který má přes 200 tisíc odběratelů.

Tereza Žižková
Tereza Žižková
Fotografka, kreativec

Fotí přes 10 let. Vystudovala fotku a ráda se chopí každé příležitosti, kde její fotoaparát s nespočtem objektivů obohatí svět o krásné fotky. Má letité zkušenosti s produktovou fotografií (produkty na e-shopy), portréty a reportážní fotkou (nafocení akcí, tiskových konferencí, ale i svateb).

Ing. Tomáš Juřík
Ing. Tomáš Juřík
Programátor
Lukáš Plevač
Lukáš Plevač
Programátor