Tyto projekty máme za sebou, těšíme se na spolupráci s Vámi! 

PR kampaň pro hračku Futurocube

Jak zvýšit povědomí o hračce a hlavolamu Futurocube? Zjistili jsme, že vynalezení hlavolamu prodávaného na Alze a Mallu má velmi zajímavý příběh, a tak jsme sepsali tiskovou zprávu, sestavili media list a kontaktovali novináře, se kterými spolupracujeme.  

✅  O Futurocube se psalo v Novinkách, Forbesu a dalších 10 celoplošných médiích.

✅ Mediální zásah měl přes 1 milion lidí, návštěvnost webu před Vánocemi se zvýšila o 250 %

Kinoreklama pro Mujkoberec.cz

✅  Během 7 dní jsme vytvořili v rekordním čase reklamu pro e-shop Mujkoberec.cz, co se promítala na filmovém festivalu Febiofest

✅ Díky produkčnímu studiu Markusfim jsme vyprodukovali stovky reklam, záznamů akcí, animací nebo jiných videí. Máme vlastní castingovou databázi s více než 600 registrovanými herečkami, herci a modelkami.  

Náborová reklama pro firmu G4S

Jak získat nové zaměstnance do české pobočky firmy G4S - největší bezpečnostní agentury agentury na světě? 

Natočili jsme 4 videa ( z toho jedno dost netradiční viz tady ), sehnali jsme influencera, co se videích zahrál a pomohl s jejich šířením a nastavili kampaně na Facebooku, které směřovaly na náborovu stránku.

✅  Dosáhli jsme rekordní ceny za proklik (0,7 Kč!) 

✅ Výsledek měsíční kampaně? Noví zaměstnanci. Cíl splněn. 

Influencer marketing na deskovou hru od firmy ALBI

Cílem kampaně bylo představení deskové hry ,,Znáš mě?" od firmy Albi. Firma nám v tomto případě dala relativně volnost při psaní scénáře, což jsme velmi ocenili.

✅  Naše video dosáhlo přes 1,7 milionu zhlédnutí, zajistilo tisíce prokliků na e-shop a nárůst prodeje deskové hry. 

Organizace YouTube festivalu CineTube

✅  Od roku 2014 jsme zorganizovali přes 130 projekcí v rámci festivalu CineTube ve více než 40 městech po České a Slovenské republice. Ty navštívilo celkem přes 30 tisíc lidí.

✅  Máme vlastní on-line vstupenkový systém, projektory, zvukovou aparaturu, databázi hostesek a zkušený produkční tým, který se nezalekne žádné větší akce.   

Vývoj webových aplikací Chapes.cz a Pravovpraxi.cz

✅  Vytvořili jsme webové učební aplikace, které učí a zkouší formou zábavných her studenty středních škol a studenty práv po celé ČR.

✅ Aplikace umožňují přihlášení na profil, hraní sedmi typů her v tisících úlohách nebo nákup bonusových kurzů.   

Tisková konference na pomůcku k rehabilitaci IMU kostka

✅  Uspořádali jsme tiskovou konferenci na pomůcku k rehabilitaci IMU kostku, která pomáhá dětem z Hamzovy léčebny nebo léčebny v Kladrubech s rozvojem pohybu.  

✅ Výstupem bylo 10 článků v médiích jako Metro, 21. století a další

S čím Vám můžeme pomoct?

 • Výkonnostní marketing na Facebooku
  Máme za sebou desítky kampaní pro klienty, ať už šlo o náborové kampaně pro firmu G4S nebo reklamu na hračku Futurocube. Jsme nejsilnější ve Facebook marketingu, PPC kampaně v sítí Googlu ani Seznamu neděláme. Proč? Lepší se zaměřit na jedno dělat to pořádně, navíc Facebook má stále ještě nejvýhodnější cenu za konverzi. Alespoň tak nám to vycházelo z nespočtu testů a zkoušek s našimi kampaněmi.
 • Public relations
  Dostali jsme naše klienty do médií Forbes, Novinky.cz, E15, Metro a další. Rádi vytvoříme tiskovou zprávu nebo zorganizujeme tiskovou konferenci a uděláme vše proto, aby se o Vašem projektu mluvilo v médiích.
 • Video produkce
  Natáčíme videa přes 10 let a v tomto oboru máme opravdu bohaté zkušenosti. Studio Markusfilm je tu od toho, aby Vám natočilo reklamu, záznam firemní akce, vytvořilo animaci nebo zajistilo video obsah pro sociální sítě. Disponujeme vlastní castingovou databází, kde přes 600 registrovaných herců, hereček, modelek a kaskadérů.
 • Produkce akcí
  Organizovali jsme YouTube festival CineTube, který v kinech navštívilo přes 30 tisíc lidí a díky němu jsme také vytvořili vlastní on-line vstupenkový systém. Máme tedy velké zkušenosti s organizací akcí v kinech. Zajistíme pro Vás přednášku nebo projekci. Další typy eventů ale necháme raději na specializované event agentuře.
 • Tvorba webu
  Netvoříme designově hezké weby za statisíce, tvoříme weby, které plní obchodní cíle klientů. Jsme marketéři, ne webdesignéři ani programátoři, jde nám v první řadě o návratnost a zisk každého webu, ne estetiku. Pokud chcete efektivní web, co bude prodávat, obraťte se prosím na nás. Jestli ale chcete utratit 100-200 tisíc za web, co zhorší prodejní výsledky, u nás prosím tyto služby nehledejte.

S čím Vám nemůžeme pomoct?

 • Nákup medií
  Specializujeme se na on-line marketing, tam vidíme hodně příležitostí a daleko větší měřitelnost, proto věnujeme svoji energii jemu. Klasická média rádi přenecháme konkurenci. Rádi ale uděláme PR kampaň, která za menší peníze může přinést velký mediální ohlas.
 • Branding
  Je to pro nás příliš neuchopitelný běh na dlouhou trať s nejistým cílem. Rádi přinášíme pro klienty výsledky v kratší době díky on-line marketingu.
 • Průzkumy trhu
  Focus group, dotazníkové šetření ani eye tracking tedy nabídnout nemůžeme. Komunikace na sociálních sítích a neustálá zpětná vazba od nich jsou ale také efektivním vhledem do chování zákazníků než mnohé dotazníky od agentur.